Na to, aby Vaša internetová stránka fungovala správne, nestačí len prvotriedne naprogramovanie či atraktívny dizajn. Nemenej dôležité je aj spracovanie textov. Tie by mali byť vytvorené na mieru, v súlade s aktuálnymi marketingovými trendmi.

Klientom odporúčame, aby text zverejnený na ich webe spĺňal aspoň základné SEO normy, pretože ich dodržanie môže výrazne dopomôcť ku kvalitnej pozícii v rámci internetových vyhľadávačov.

Tvorbu textov neodporúčame zanedbať, ich kvalita vie vo veľkej miere ovplyvniť návštevnosť Vášho webu, a teda aj zisky. FreeTech Vám dokáže zabezpečiť tieto služby na profesionálnej úrovni. Naši copywriteri sú pripravení kreatívne upraviť Vaše aktuálne texty, prípadne vytvoriť úplne nové, atraktívne a výstižné koncepty v súlade s on-line marketingovou politikou. Problém pre nás nie sú ani preklady do cudzích jazykov. Naši akreditovaní prekladatelia zabezpečia, aby Vaše texty boli dostupné aj v iných jazykoch ako v slovenčine. Zo skúseností sa zameriavame hlavne na globálne jazyky, no dokážeme zabezpečiť preklad aj v menej používaných jazykoch, presne podľa požiadavky klienta.

Zverte tvorbu Vašej stránky do rúk profesionálov, nielen po technickej stránke, ale aj po stránke kreatívnej. Táto voľba sa Vám v konečnom dôsledku viacnásobne vráti.

Naša výhoda

Máme dobré kontakty na najlepších a overených copywriterov, čo zaručuje dodávku kvalitných textov na Váš web, reklamu či PR článok.