Freetech.sk

FreeTech Services
Webhosting

Webhosting


Webstránky majú s nami ľuďmi niečo spoločné. Tiež potrebujú domov, kde sa budú cítiť bezpečne. Kvalita bývania je podmienená lokalitou, technickým riešením stavby, vetraním, kúrením, či chladením alebo aj zodpovednými susedmi. No a netreba zabúdať na ďalšiu dôležitú vec. A tou je to, kto Váš domov spravuje a stará sa o jeho bezpečie.

Aj webová stránka chce bývať v mieste kde nie sú vojny, či vandalizmus, v dobre klimatizovanej serverovni. Preto sa, ako jej majitelia, potrebujete spoľahnúť na profesionálneho ochotného správcu, ktorý je pripravený kedykoľvek neodkladne vyriešiť prípadný problém.

A teda čo je to nieco.sk ? To je tá kvalitná adresa. Aj tú radi zriadime a rovnako profesionálne sa o ňu postaráme.

Absolútne bezproblémový chod webstránok či aplikácií. .htaaccess, CRON, custom nastavenia PHP, error stránok, DNS, MX či SRV.

Kvalitná konektivita.

Možnosť inštalácie alebo zakúpenia SSL certifikátov. Šifrovaná práca s hostingom, FTP prístupom či mailami. Pravidelná záloha SQL databáz s online prístupom.

Promptný support, kotrý rád vyrieši vaše problémy aj nad rámec zmluvy.
cennik webhostingu
Cenník webhostingu
Balíčky webhostingu* Priestor v MB Maily v ks Databázy v ks Cena za rok bez DPH
Start hosting 50 1 0 6,00€
Prima hosting 150 3 1 12,00€
Business hosting 300 30 3 24,00€
Profi hosting 2 000 50 5 39,60€
Unlimited hosting unlimited unlimited unlimited 66,00€
Free hosting 150 5 1 0,00€
Presmerovanie domény - - - 6,90€
Doplnkové služby* Cena za rok bez DPH
Zmena registrátora 6,80€
Poplatok za doménu 20,00€
Právne vysporiadanie 50,00€
Profesionálny, rýchly a bezpečný webhosting pre vaše dáta, webstránky či maily.
*pre domény napr.: priklad.sk **jednorazový poplatok
 • ĎAKUJEME ! Peťovi Králikovi a jeho tímu ľudí za obetavú prácu na web stránke pre Hokejové talenty. Náš projekt ho hneď zaujal a začal myšlienku rozvíjať. Pri ďalších výzvach, ktoré sa nám postavili do cesty, nikdy nezaváhal a bol veľmi ústretový nielen v tom, na čom sme sa na začiatku dohodli. Úlohy, ktoré sme si dali rozvíjal v náš prospech, pričom neboli dôležité peniaze, ani čas, ktorý do splnenia cieľu vložil. Sústredil sa len na výsledok, čo je v tejto dobe naozaj veľmi výnimočné.

  Karol Székely
  Hokejové talenty Liptova, n.o.
  Hokejové talenty, n.f.
 • Ďakujem Vám chlapci za ochotu, Váš čas a hlavne trpezlivosť!!! Promptnosť, presnosť a profesionalita!!! Radosť spolupracovať. Ďakujem.

  Brziaková Andrea
  Hotel Plejsy*** Manager
 • Spoločnosť ponúka komplexný servis, od odborného poradenstva až po realizáciu finálneho produktu. Je dosažiteľná vždy podľa klientovej potreby. Vzájomnú niekoľkoročnú spoluprácu hodnotím  veľmi pozitívne.

   

  Mgr.Vladimír Klement
  riaditeľ Špeciálna zákládná škola internátna L. Ján
 • S Firmou FreeTech services, spol. s.r.o. Liptovský Mikuláš som začala spolupracovať v decembri 2010, ako nová pracovníčka obecného úradu. Spolupracujeme takmer rok a môžem povedať, že som vo všetkých jej zamestnancoch našla výborných odborníkov, ktorí majú k nám veľmi slušný prístup, vedia vždy fundovane poradiť, kedykoľvek, v ktoromkoľvek čase, a to nielen pracovnom.
  Prajem tomuto šikovnému tímu čo najviac spokojných zákazníkov.

  Mgr. Dagmar Bruncková
  odborný referent Obecný úrad Vlachy
 • ...
Pozrite si naše referencie!