Technici z FreeTech-u tvoria skvelý tím. Sú fundovaní, zohratí a pripravení zasiahnuť keď sa vyskytne akýkoľvek problém s Vašim počítačom.

Ponúkame správu hardware pre firmy, organizácie ale aj jednotlivcov. Počas celého roka sa staráme o to, aby všetko fungovalo spoľahlivo a bez chyby.

Pri spolupráci s nami si môžete byť istý, že svoju energiu sústredíte plne na biznis a ušetríte sa zbytočného riešenia problémov s nefungujúcim hardware.

Okrem stabilných zmluvných klientov nezabúdame ani klasických užívateľov, teda klientov, ktorí svoje počítače používajú v domácnosti a nie na podnikanie. Ponúkame im jednorazové servisné služby, opravy počítačov a ich pravidelnú údržbu. Ak Vám počítač robí vrásky, zverte ho do rúk profesionálom. Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať.

Aké služby ponúkame?
 • Správa a servis u zmluvných partnerov

  Už sa nemusíte báť nepríjemných prekvapení v podobe nefungujúcich počítačov vo vašej kancelárii. Problémy vyriešime skôr ako vzniknú. A to počas celého roka.

 • Vzdialený servis

  Aj keď nie sme fyzicky pri Vás, vieme Vám pomôcť a vyriešiť aktuálny problém. Pripojíme sa k Vášmu počítaču na diaľku a okamžite sa postaráme o nepríjemnosti.

 • Pravidelná údržba PC

  Pravidelný servis nepotrebuje len Vaše auto. Starať sa treba aj o počítač, inak nemusí fungovať správne. Naši technici dobre vedia, čo si údržba vyžaduje a vy sa na nich môžete maximálne spoľahnúť.

 • Jednorázové opravy a servis

  Opravy, inštalácie software, pravidelná údržba. Všetko čo Vás počítač potrebuje.

 • Autorizovaný servis značky Lenovo

  Poskytujeme autorizovaný záručný a mimozáručný servis zariadení značky Lenovo.