Aktuálnym globálnym trendom v oblasti informačných technológií jednoznačne sú mobilné aplikácie. Podľa aktuálnych štatistík viac ako 80% ľudí vlastní smartphone a viac ako 50% aj tablet. Tieto čísla hovoria jednoznačnou rečou – mobilné aplikácie sú neoddeliteľnou súčasťou našich životov, ale aj biznisu.

Aplikácie zjednodušujú dennodenné fungovanie, zefektívňujú procesy, no hlavne robia Váš biznis atraktívnejší a konkurencieschopnejší. Ak podnikáte, a je úplne jedno v akej oblasti, mali by ste nad vlastnou aplikáciou premýšľať.

aplikacie2

Máme za sebou desiatky klientskych projektov, no zaoberáme sa aj vývojom vlastných aplikácií. Dokážeme navrhnúť, naprojektovať, nadizajnovať a naprogramovať aplikáciu, ktorá bude spĺňať maximálne bezpečnostné a kvalitatívne štandardy.

Môžete si byť istý, že FreeTech bude pri tvorbe Vašej vlastnej aplikácie dôveryhodným partnerom. Ak nemáte jasnú predstavu, potrebujete poradiť, ozvite sa naším expertom.

A kým tak spravíte, pozrite si naše naposledy realizované projekty z tejto oblasti.

Naše projekty

Ach, tá slovenčina!

“Ach, tá slovenčina!” prináša súbor cvičení, ktoré naučia deti, ako postupovať pri riešení gramatických javov, ako je napríklad pravopis i/y po obojakých spoluhláskach v strede slova aj v koncovkách, ako sa orientovať v stavbe slova, … s následným precvičovaním. Úlohy sú rozpracované do jednotlivých výukových krokov, ktoré sú graficky zreteľne odlíšené a vymedzené tak, aby s nimi deti mohli pracovať samostatne. Veríme, že vám “Ach, tá slovenčina!” pomôže vyhnúť sa problémom s pravopisom a v škole i doma tak prispeje k zlepšeniu atmosféry, ktorá býva školským neúspechom často narušená. Balíčky cvičení postupne pokryjú učivo celej základnej školy.

Zatracená čeština!

Zatracená čeština přináší soubory cvičení, které naučí děti, jak postupovat při řešení gramatických jevů, jako je například pravopis i/y po obojetných souhláskách uprostřed slova i v koncovkách, jak se orientovat ve stavbě slova, … s následným procvičením. Úlohy jsou rozpracovány do postupných výukových kroků (seriace), které jsou graficky zřetelně odlišeny a vymezeny tak, aby s nimi děti mohly pracovat samostatně. Věříme, že vám Zatracená čeština pomůže vyhnout se problémům s pravopisem, a ve škole i doma tak přispěje k zlepšení atmosféry, která bývá často školním neúspěchem narušena. Balíčky cvičení pokryjí postupně učivo celé základní školy.

Meniny SK

Potešte gratuláciou k meninám svojich blízkych so železnou presnosťou pomocou jednoduchej aplikácie Meniny. Aplikácia obsahuje kalendár mien, spolu s možnosťou vyhľadávania a pridania mena do kalendára. Jej hlavnou úlohou je udržovať Vás informovaných. Kúpou aplikácie podporíte mladého, začínajúceho programátora. Ďakujem.

Svátek CZ

Potěšte své blízké gratulací k svátku se železnou přesností pomocí jednoduché aplikace Svátek. Aplikace obsahuje kalendář jmen, spolu s možností vyhledávání a přidávání jmen do kalendáře. Její hlavní úlohou je udržovat Vaši informovanost.
Zakoupením aplikace podpoříte mladého, začínajícího programátora. Děkuji.