Peter Králik

E-mail: [email protected]
Telefón: +421 944 443 100

O Petrovi Králikovi

„Nechýba mu zdravý sedliacky rozum, šikovnosť robotníckej triedy, pokora chudobných a dravosť bohatých.“

Rád sa zamýšľa nad fungovaním vecí a vesmíru. Študuje relativitu zdravého životného štýlu. Vie si vychutnať dobré jedlo. Jeho postoj k práci a úlohám je typický neslovenský – verí totiž, že poctivosťou najďalej zájde, hodené polená vždy s ľahkosťou preskočí, a pri tých najťažších úlohách nedrží pomyselné opraty nad svojim tímom, ale stojí na čele a ťahá ostatných do vytýčeného cieľa a ešte aj o tú extra míľu naviac.

Nechýba mu zdravý sedliacky rozum, šikovnosť robotníckej triedy, pokora chudobných a dravosť bohatých. Vyštudoval elektrotechniku a informačné technológie, vo svojich dvadsiatich rokoch začal študovať vysokú školu života – v ktorej už štrnásty rok naberá prax do budúcich úspešných projektov.

V tomto fachu pôsobí 16 rokov. Začalo to v polovici štúdia na strednej škole. Skúsenosti a rozhľad z neho robia hlavného „problem solvera“. Miluje film, hory, lyže, futsal. Fascinuje ho cestovanie v čase, ale tiež prešpekulovanosť príbehu o čarodejníkovi Potterovi. Počúva ľudí a má rád exaktnú komunikáciu aj keď sám sa občas vyjadruje jednoducho. Snaží sa dvíhať. Raz vlastnú váhu na hrazde, inokedy bicykel ponad strom v lese.

Certifikáty
Autorské články
Referencie
Mgr. Martina Staroňová

Ďakujeme chalanom za super stránku pre naše malé rodinné fitko. Dobrá spolupráca a komunikácia pri odstraňovaní nedostatkov. Môžem len odporúčať!

Anonym

Precízny, hľadí na zákazníka a dopraje mu to najlepšie. Spolu s p. Králkom

Jaroslav Maduda

Peter jednoznačne spĺňa predpoklady vedúceho pracovníka, leadera spoločnosti. Dokáže zaujať rázne stanovisko a situácie riešiť s chladnou a racionálne zmýšľajúcou hlavou. Jednoznačný mínus je jeho časový deficit, no nie je to na úkor spoločnosti, skôr sociálneho života. Dávam 90, pretože 100 nikdy neexistuje, vždy je priestor na zlepšovanie a motiváciu. Ak si to budú čítať ostatní zamestnanci, tak to myslím vážne, nesmejte sa mu 🙂

Anonym

Rýchlosť, precíznosť, profesionalita. Celá firma na vysokej úrovni vo vedení so šikovnými a ľudskými zamestnávateľmi.

Daniel Gazdič
DAGArtis, s. r. o.

Sme veľmi spokojní s prístupom, profesionalitou a službami.