Daniel Bacúr

E-mail: [email protected]
Telefón: +421 902 727 633

O Danielovi Bacúrovi

„Môcť riešiť problémy tak, ako najlepšie vie, komunikovať s ľuďmi tak, aby bola firma prospešná a zákazníci nadmieru spokojní, nie je len jeho ale aj našim snom a cieľom.“

Pracovitý je jeho druhé priezvisko. Jeho konzervatívnejší prístup ku práci je ocenený najmä u klientov zo štátnej správy. Zmysel pre poriadok vo financiách úročí v malej veľkej funkcii ekonóma vo firme. Vo voľnom čase sa rád vybije na hokeji, no poteší sa aj dobrej lyžovačke. Doma vychováva dvoch malých fanúšikov, Alžbetku a Jakuba.

Nie je nič krajšie, ako keď môže chodiť niekde, kde jeho činnosťou je to, čo ho baví. Môcť riešiť problémy tak, ako najlepšie vie, komunikovať s ľuďmi tak, aby bola firma prospešná a zákazníci nadmieru spokojní, nie je len jeho ale aj našim snom a cieľom. Vyštudoval Obchodnú akadémiu v Liptovskom Mikuláši a po troch rokoch ukončil štúdium na Univerzite Mateja Bela v odbore ekonomika a manažment v malých a stredných podnikoch, kde škola hrou bola jeho priorita. Aktívne sa venuje hokeju na úrovni 3. najvyššej slovenskej ligy, kde hokejom žije od začiatku základnej školy. Venuje sa aj lyžovaniu, futbalu a squashu pre vybitie prebytočnej energie.

V našej spoločnosti má na starosti manažment servisu počítačovej techniky, nákup a predaj software a hardware pre zmluvných zákazníkov, ale aj domácich zákazníkov a tiež časť účtovníctva a ekonomiky.

Referencie
Lýdia Stachová

Pán Bacúr – ochota, príjemné vystupovanie

Dunda

Vysoká profesionalita.

Libor

obnova dat na diskovom poli…….profesionalny pristup, korektnost, ochota, ustretovost…

Ľubomír Buša

Slušná príjemná komunikácia pri každom stretnutí, ochota pomôcť pri odborných problémoch.