Freetech.sk

FreeTech Services

Newsletter


Veľa užívateľov používa na rozosielanie mailov nešťastné a veľmi neúčinné riešenia. Newsletter je veľmi dobrý predajný nástroj, ale je nutné dodržať nielen legislatívne, ale aj určité technické pravidlá. 

 

Naša spoločnosť poskytuje takýto nástroj, úspešne ho využívajú mestá (napr. Liptovský Hrádok), rôzne eshopy ( napr. oneillmoda.skuzdravsa.sk ), poskytovatelia služieb ( jld.skoptikamilena.skramiprint.sk ), či hotelové zariadenia ( hotelplejsy.sk ). Vďaka tomuto nástroju nielenže vaša pošta neskončí v spame, ale zároveň sa budú môcť adresáti korektne odhlásiť z odberu, môžete si vytvoriť rôzne zoznamy príjemcov a diferencovať tak cieľové skupiny, uvidíte štatistiky otvorenia mailov, odhlásených príjemcov, prípadne weblinkov v správe a pod.

Ak by ste mali o naše riešenie záujem, radi Vám ho implementujeme. Proces implementácie spočíva v určitých nastaveniach servera, ktoré zjednodušene povedané "serverovým autoritám" oznámia, že ste overená a seriózna inštitúcia. Konkrétne ide o nastavenie DNS záznamov, ktoré vygeneruje spoločnosť Amazon. V konečnom dôsledku pošta odchádza pomocou serverov tejto spoločnosti.

 

Cena služby:

 - jednorazový poplatok za implementáciu - 100 €

 - poplatok za rozoslanie kampane - 25 € ( do 15000 správ/kampaň = rozoslanie ) alebo 0,01€ za jeden mail. Stačí si zvoliť vhodnejšiu variantu. 

Objednávkový formulár

Mám záujem, kontaktujte ma

* Povinné údaje


Rozhranie aplikácie
Vytvorenie kampane
Zobrazenie výsledov
Zobrazenie kampaní
Zoznam odoberateľov