Služba Newsletter Najlepší je riešením pre jednotlivcov, spoločnosti či organizácie, ktoré chcú oslovovať prípadne už oslovujú klientov cez mailovú kampaň.

Naši klienti neraz zápasili s problémom nízkej účinnosti rozoslaného newsletteru. Hlavnou nepríjemnosťou bol fakt, že väčšina odoslaných mailov skončila v spame a efektívnosť kampane bola nízka.

S našou službou sa už nemusíte báť, že by táto kampaň skončila v spame. Odborníci z FreeTech-u si dali záležať na tom, aby všetky odoslané informačné maily našli svojho prijímateľa. Newsletter Najlepší má 100% efektivitu, to znamená že každý mail odoslaný v rámci informačnej kampane bude doručený. Okrem toho Vám zabezpečíme účinné šablóny na vytvorenie newslettera a budete disponovať kompletnými štatistickými reportami konkrétnej kampane. Cena tejto služby je veľmi atraktívna, pričom platíte len vtedy, keď ju reálne využijete. Vyskúšajte!

Tak si to zhrňme.
Prečo sa Newsletter Najlepší oplatí?

Jednoduché nasadenie šablón

Náš systém Vám ponúka k používaniu množstvo šablón slúžiacich na jednoduché a efektívne vytvorenie newslettrov. Práca so šablónami je jednoduchá, efektívna, orginálna, a teda aj marketingovo účinná.

100% efektívnosť informačnej kampane

Všetky maily budú doručené prijímateľovi správy a neocitnú sa v spame. Zvýši sa tak finálna účinnosť kampane. Na náš produkt sa môžete s istotou spoľahnúť.

Aktualizácia zoznamu odberateľov

Newsletter Najlepší sa aktualizuje ihneď po odoslaní kampane. V praxi to znamená, že na všetky neplatné adresy prijímateľov newslettera Vás upozorníme. Uvidíte, kto sa odhlásil z odberu, prípadne kto zaradil mail do spamu. Zoznam sa automaticky upraví a vy nemusíte aktualizovať databázu prácnym manuálnym spôsobom.

Prehľadné reporty z každej newslettrovej kampane

Po každej odoslanej kampani uvidíte počet otvorení, zobrazení emailu, počet klikov na odkazy a všetky aktualizácie zoznamu odberateľov. S dodanými dátami viete efektívne pracovať a na ich základe zostaviť ďalšiu informačnú kampaň.

Cena
  • implementácia 100€ bez DPH (v cene je úvodná asistencia pri vytvorení šablóny grátis)

  • poplatok za rozoslanie kampane 25€ bez DPH

  • ďalšia asistencia (v prípade potreby) pri vytváraní NWT – 20€/hod bez DPH 
Referencie
Ing. Pavol Mikušiak ml.
vedúci úseku marketingu CBA VEREX, a. s.
Spoločnosť FreeTech services, spol. s r.o. je spoločnosť, ktorá s nami spolupracuje cez dva roky. Za ten čas nám stihli vybudovať prehľadný internetový obchod, ktorý môžu využívať naši veľkoobchodní zákazníci z regiónu Liptova a Oravy. Vytvorili webové stránky pre niektoré naše spoločnosti a ďalej s nami spolupracujú na tvorbe a úprave ďalších. Počas tejto doby ako jediná „spojka“ medzi našou spoločnosťou a spoločnosťou FreeTech services mám za to, že bol personál tejto spoločnosti vždy otvorený k všetkým našim nadštandardným požiadavkám, splnili ich na 100 % a nebojím sa povedať, že niekedy aj na viac, ďalej komunikácia medzi nami bežala na vysokej úrovni a ich promptné riešenia voči našej spoločnosti mali za následok rozširovanie našej spolupráce. Preto sa chcem personálu celej spoločnosti poďakovať za našu doterajšiu spoluprácu, ich obetavosť a rýchlosť pri niektorých extrémne krátkych termínoch a  trpezlivosť so mnou a mojimi požiadavkami, ktoré mi bolo potrebné veľakrát vysvetliť, prípadne ukázať. Verím, že v budúcnosti bude našim spoločným cieľom spoluprácu zlepšovať a rozširovať čo sa nám zatiaľ aj úspešne darí.
Mgr. Vladimír Klement
riaditeľ Špeciálna základná škola internátna L. Ján szsilj.sk
Spoločnosť ponúka komplexný servis, od odborného poradenstva až po realizáciu finálneho produktu. Je dosažiteľná vždy podľa klientovej potreby. Vzájomnú niekoľkoročnú spoluprácu hodnotím veľmi pozitívne.
Libuša Tichonová
office manažér euporadna.sk
Ďakujem za trpezlivý prístup k mojim požiadavkám a rýchle reakcie. Poďakovanie patrí aj programátorovi za spracovanie.
Andrea Brziaková
Hotel Plejsy*** Manager hotelplejsy.sk
Ďakujem Vám chlapci za ochotu, Váš čas a hlavne trpezlivosť!!! Promptnosť, presnosť a profesionalita!!! Radosť spolupracovať. Ďakujem.
PaedDr. Tatiana Gandelová
riaditeľka SCŠPP euporadna.sk
Chceme oceniť vašu snahu o promptné riešenia a zabezpečenie plynulého chodu programu. Oceňujeme vašu trpezlivú komunikáciu a ústretovosť, so snahou riešiť vzniknuté problémy pre nás čo najmenej “bolestne”. Prosím odovzdajte naše poďakovanie aj vašim technikom, ktorí sa na programe podieľajú. Pevne veríme, že aj v nasledujúcom “štatistickom” období sa nám podarí vždy nájsť spoločnú reč a nachádzať optimálne riešenia pri chode (a vylepšovaní ☺) programu.
Mgr. Jana Haščíková
riaditeľka SCŠPP Žilina scsppza.sk
Výhodou spoločnosti je komplex služieb ako poradenstvo a sprostredkovanie PC techniky, kancelárskej techniky, jej spravovanie a údržba priamo na mieste. Je to kreatívna spoločnosť mladých ľudí, pohotovo reagujúca na potreby širokého spektra ako tvorba letákov, webovej stránky alebo systémov na zabezpečenie lepšej organizácie v našom zariadení. Ceníme si ľudský prístup tohto tímu, profesionálnosť a rýchlosť riešenia.