FreeTech si veľmi dobre uvedomuje, že podnikať neznamená len nadobúdať. Nikdy by sme sa nedostali tak vysoko, ak by sme neboli pokorní.

Podnikanie je aj o dávaní a podpore tých, ktorí to momentálne potrebujú oveľa viac. Každoročne podporujeme niekoľko zaujímavých projektov a svojou troškou sa snažíme spraviť svet lepším.

Podporujeme a podporili sme

ĎAKUJEME! Peťovi Králikovi a jeho tímu ľudí za obetavú prácu na web stránke pre Hokejové talenty. Náš projekt ho hneď zaujal a začal myšlienku rozvíjať. Pri ďalších výzvach, ktoré sa nám postavili do cesty, nikdy nezaváhal a bol veľmi ústretový nielen v tom, na čom sme sa na začiatku dohodli. Úlohy, ktoré sme si dali rozvíjal v náš prospech, pričom neboli dôležité peniaze, ani čas, ktorý do splnenia cieľu vložil. Sústredil sa len na výsledok, čo je v tejto dobe naozaj veľmi výnimočné.

Karol Székely
Hokejové talenty Liptova, n. o., Hokejové talenty, n. f.

Spoločnosť Freetech je poskytovateľ stabilných internetových služieb a podpory, s ktorým sme mali vždy dobré skúsenosti. So službami od Freetech-u je správa nášho webu oveľa jednoduchšia. Navyše nám poskytujú bezkonkurenčnú cenu.

Miroslav Polgár
Bokami Západných Tatier